II Biegi Leśne - relacja

miesiąc temu

Za nami II edycja Biegów Leśnych, zachęcami do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia!

Dnia 21 marca 2024 roku odbyły się II Biegi Leśne.

W ten sposób świętowaliśmy nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale również Międzynarodowy Dzień Lasów!

Wszystkie grupy dzielnie ze sobą rywalizowały, a wszystko przebiegało w przemiłej atmosferze, dzięki wspaniałym hasłom motywacyjnym, które zagrzewały wszystkich do biegów :-)

Po zakończonych biegach przyznano grupom poszczególne miejsca, a wśród nich wyróżniono najszybszą dziewczynkę i najszybszego chłopca!

Dziękujemy wszystkim za wspniałą zabawę i zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia ----> https://goscicino.dlaprzedszkoli.eu/?m=galeria&id=268

W kategorii grup najmłodszych przyznano:

• I miejsce - grupa Słoneczka (wyróżnienia: Antonina Hallmann i ex aequo Cezary Lehmann oraz Ignacy Formella)
  • II miejsce - grupa Biedronki (wyróżnienia: Emilia Wierucka i Jeremi Formela)
  • III miejsce - grupa Muchomorki (wyróżnienia: Magdalena Binczyk i Paweł Żywicki)

W kategorii grup starszych przyznano:

• I miejsce - grupa Jeżyki (wyróżnienia: Kinga Słowy i ex aequo Andrzej Zborowski oraz Bartosz Michalik)
  • II miejsce - grupa Skrzaty (wyróżnienia: Agata Hoppa i Eryk Burchacz)
  • III miejsce - grupa Liski (wyróżnienia: Nadia Burchacz i  Tymon Kanabaja

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników!

Organizatorki:

Patrycja Kunath-Lehmann