Strona głowna  /  Programy edukacyjne
Programy edukacyjne

Drodzy rodzice naszych kochanych przedszkolaków
W tej zakładce znajdziecie programy nauczania, na których pracują poszczególne grupy wiekowe, opisy projektów edukacyjnych, programów autorskich i wszelkich innowacji pedagogicznych realizowanych w naszym przedszkolu.

Przedszkolny zestaw programów zgodnych z podstawą wychowania przedszkolnego

1) „Wokół przedszkola”Małgorzata Kwaśniewska, Joanna Lendzion, Wiesława Żaba-Żabińska MAC EDUKACJA

2) „Kocham przedszkole”Mirosława Pleskot, Agnieszka Staszewska-Mieszek WSIP

Programy i projekty edukacyjne :

(innowacje pedagogiczne, projekty, programy edukacyjne na bieżący rok szkolny)

MUCHOMORKI (GRUPA 3 LATKÓW)

• Zaczytane przedszkoleinnowacja pedagogiczna autorstwa mgr Małgorzaty Stenka,
  • Dużo ruchu dla ciebie, mały zuchu program własny mgr Małgorzaty Stenka,
  • „Konsultacje sensoryczne”cykl spotkań terapeuty integracji sensorycznej (M.Stenka) z rodzicami w celu przedstępnej diagnozy zaburzeń przetwarzania sensorycznego.

SŁONECZKA (GRUPA 4 LATKÓW)

• Absolwenci czytają młodszymprogram edukacyjny autorstwa mgr Iwony Gawryś,
  • Jestem bezpieczny program edukacyjny autorstwa mgr Iwony Gawryś ,
  • Mały miś w świecie wielkiej literatury- ogólnopolski projekt edukacyjny (prowadząca I. Gawryś),
  • Czytamy nasze ulubione bajki program edukacyjny autorstwa mgr Iwony Gawryś "
  • Zaprogramowani na kodowanie, czyli gry i zabawy logiczne - program edukacyjny autorstwa mgr Rozalii Kostuchowskiej,
  • Mała motoryka wspierająca naukę pisania"-zabawy motoryczne z elementami integracji sensorycznej- program edukacyjny autorstwa mgr Rozalii Kostuchowskiej.

BIEDRONKI (GRUPA 5 LATKÓW)

• Zabawy z zakresu kinezjologii edukacyjnej” - autorstwa mgr Adrianny Cirockiejgrupa Biedronki.

RYBKI (GRUPA 5,6 LATKÓW)

• Śpiewam, gram i tańczę- program edukacyjny autorstwa mgr Aleksandry Ruth,
  • Mały artystaprogram edukacyjny autorstwa mgr Aleksandry Ruth.

SKRZATY (GRUPA 6 LATKÓW)

• "Hungry crocodile" (kontynuacja) program edukacyjny autorstwa mgr Joanny Albeckiej,
  • Maławielka matematyka - program edukacyjny autorstwa mgr Joanny Albeckiej,
  • Raz, dwa, trzy możesz pomóc TY(kontynuacja innowacji pedagogicznej) - program edukacyjny autorstwa mgr Joanny Albeckiej,
  • Już od najmłodszych lat z czytaniem za pan brat- program edukacyjny autorstwa mgr Joanny Albeckiej
  • Fonolandia ogólnopolski projekt edukacyjny autorstwa mgr Joanny Albeckiej.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-27