Ignacy Formela - laureatem konkursu

Wielkie brawa dla Ignacego Formela z grupy Słoneczka, który w konkursie plastycznym "Małe dzieci nie chcą śmieci" zajął II miejsce!

Kokurs organizowany był przez Komunalny Związek Gminy "Dolina Redy i Chylonki". Nasza placówka zgłosiła łącznie 5 prac i tym razem to praca Ignacego została wyróżniona.

Gratulacje dla małego artysty!

Warsztaty ludowe

Dnia 15 kwietnia 2024r. w naszym przedszkolu odbędą się ludowe warsztaty edukacyjne "Wesoły kurnik", organizowane przez "Zagrodę Powroty".

Przedstawienie ekologiczne

Dnia 22 marca grupa Jeżyki pod przewodnictwem Pani Patrycji Kunath-Lehmann wystawiła przedstawienie ekologiczne pt."Woda siły doda", na które zaproszono wszystkie grupy przedszkolne.

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych

Pełnych rodzinnego ciepła, wzajemnego optymizmu

I wiosennego nastroju

Dyrektor Przedszkola Leśnego w Bolszewie wraz z Personelem

Szukanie Zajączka Wielkanocnego

Dnia 27 marca 2024r. bedziemy szukać zajączka wielkanocnego i upominków, które dla wszystkich zostawi.

Prosimy, aby do dnia 25 marca, każde dziecko przyniosło podpisany koszyczek do swoich wychowawców!

II Biegi Leśne

21 marca 2024r. w naszym przedszkolu odbędzie się II edycja Biegów Leśnych!

Tak samo, jak w poprzednim roku, grupy będą ze sobą rywalizowały ścigając się na wyznacoznym torze.

Prosimy, aby tego dnia, dzieci ubrane były na sportowo :-)