Witamy na stronie internetowej

Przedszkola Leśnego w Bolszewie

Kondolencje

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wychowanka

Maksymiliana Klas

Rodzinie, Przyjaciołom i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja wraz z całą społecznością przedszkolną
Przedszkola Leśnego w Bolszewie

Mikołajki 6.12.2023r.

Dnia 6.12.2023r. o godz. 10.40  odbędzie się spotkanie z Mikołajem.

Wydarzenie poprzedzone będzie spektaklem teatralnym pt.: "Bałwanek ze śniegu" w wykonaniu studia teatralnego Krak-Art-Bis.

Planowana godzina rozpoczęcia spektaklu: 9.00.

Laureaci konkursu plastycznego

Najstarsze grupy z naszego przedszkola (gr. Jeżyki i Skrzaty) brały udział w Kampanii "Biała Wstążka".

W ramach akcji, w miesiącu listopadzie, przeprowadzono w placówce działania profilaktyczne dotyczące przeciwdziałania przemocy domowej, w tym zorganizowano konkurs plastyczny pt. "Lepiej przytul - Biała Wstążka 2023".

Zbiórka elektrośmieci 26.01.2024!

Pragniemy poinformować, iż zbiórka elektrośmieci w naszej placówce odbędzie się 26 stycznia 2024roku w godzinach 7.30 - 9.30.

Mijesce zbióki: parking obok Przedszkola (bezpośrednio przy hali widowiskowo - sportowej)

Przerwa wakacyjna

W związku z licznymi zapytaniami z Państwa strony, uprzejmie informujemy, iż nasza placówka będzie pełnić dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu

W lipcu Przedszkole będzie nieczynne.