Witamy na stronie internetowej

Przedszkola Leśnego w Bolszewie

Akcja "Zaczytane poniedziałki"

W związku z tym, że ostatnia ogólnopolska akcja czytelnicza pt. "Przerwa na czytanie" spotkała się z ogromnym entuzjazmem chcemy wnieść ją na wyższy poziom wiadomo, dzieciom w trakcie zajęć codziennych czytane są różne książki, historyjki, fragmenty wierszy czy opowiadań ale czytanie książki z domu, pokazanie jej kolegom to zupełnie coś innego

Projekt "Zdrowe dzieci"

Nasze przedszkole przyłączyło się do udziału w warsztatach z zakresu zdrowego żywienia i stylu życia dla dzieci do 6 roku życia.

Projekt realizujemy na zlecenie Ministerstwa Zdrowia, pod hasłem "Zdrowe dzieci".

Akcja charytatywna

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej "Pusty tusz wrzuć do paki i ratuj zwierzaki!". Nasze przedszkole po raz koleny przyłączyło się do tej akcji.