Podsumowanie projektu

11 dni temu

Dnia 23 kwietnia odbyło się uroczyste podsumowanie XIV edycji projektu "Lider Lokalnej Ekologii", organizowanego przez Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki"

Tegoroczna edycja projektu odbywałą się pod hasłem: "Na tropie czystej wody".

W ramach projektu wszystkie grupy wykonywały różnego rodzaju zadania oraz brały udział w licznych przedsięwzięciach (m.in.przemarsz ekologiczny, przedstawienie ekologiczne, liczne eksperymenty i doświadczenia i wiele wiele innych).

Podobnie jak w latach ubiegłych, organizowaliśmy również dwie zbióki ekologiczne: nakrętek oraz elektrośmieci.

W ramach podziękowań, za tak duże zaangażowanie w projekt, wszystkie dzieci zostały nagrodzone drobnymi upominkami.

Specjalnie wyróżniono:

Helenę Białas z grupy Biedronki

Ignacego Formela z grupy Słoneczka

Maksymiliana Ornala z grupy Liski

Ryszarda Lesner z grupy Liski

Oliwera Brzostka z grupy Jeżyki

Piotra Strzyżewskiego z grupy Skrzaty

za szczególne zaangażowanie w akcje oraz udział w konkursie plastycznym "Małe dzieci nie chcą śmieci".

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom naszych pociech za pomoc i zaangażowanie w nasze akcje!

Dziękujemy!

Koordynator projektu,

Patrycja Kunath-Lehmann

*Niebawem poinformujemy o wynikach projektu